Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lian Li O11DERGBX kompiuterio korpusas pasižymi bokšto dizainu su grūdinto stiklo panelėmis ir palaiko ATX, EATX bei Mini-ITX pagrindines plokštes. Jame yra daugybė aušinimo galimybių, palaikančių įvairių dydžių ventiliatorius ir radiatorius, taip pat USB 3.2 Gen 1 Type-C ir Type-A jungtis.
Dizainas |
|
|---|---|
| Formos faktorius | Bokštas |
| Šoninis langas | Taip |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.7 cm |
| Medžiaga | Plienas, Grūdintas stiklas, Aliuminis |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 45.6 cm |
| Plėtimo lizdų skaičius | 7 |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Produkto spalva | Aliuminis |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Plotis | 290 mm |
| Aukštis | 471 mm |
| Gylis | 478 mm |
Laikymas |
|
| HDD/SSD kombinacijos narvas | Taip |
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5" |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
Prievadai ir Sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.0 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomų viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomų apatinio radiatorius dydžiai | 240, 280, 360 mm |
| Palaikomų šoninių ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
| Palaikomų viršutinių radiatorius dydžiai | 360 mm, 420 mm, 240 mm |
| Palaikomų apatinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus palaikomų apatinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomų šoninių radiatorius dydžiai | 240, 360 mm, 280 mm |
TOP susijusios paieškos