Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lian Li PC-O11 Dynamic Midi Tower Juodas – elegantiškas ir funkcionalus korpusas, skirtas aukštos klasės žaidimų kompiuteriams. Tvirta aliuminio, grūdinto stiklo ir SECC konstrukcija užtikrina puikų vėdinimą ir efektyvų kabelių valdymą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Formos tipas | Midi Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 15.5 cm |
| Plėtros lizdų skaičius | 8 |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | Aliuminis, Grūdintas stiklas, SECC |
| Maksimalus PSU ilgis | 25.5 cm |
| 2.5" lizdų skaičius | 4 |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 42 cm |
| Šoninis langas | Taip |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
Svoris ir matmenys |
|
| Medžiagos storis | 0.8 mm |
| Plotis | 272 mm |
| Aukštis | 446 mm |
| Gylis | 445 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų kiekis | 1 |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 2 |
Kitos savybės |
|
| Naudotojo vadovas | Taip |
| Rėmo storis | 0.8 mm |
Aušinimas |
|
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomas maksimalus apatinis ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi apatiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palaikomas maksimalus viršutinis ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomas maksimalus šoninis ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi šoniniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |