Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*Premium Design: Metal front panel, 4mm-thick, smoked, tempered-glass side panel.
*Efficient cooling: Equipped with three 120mm Aura Sync RGB-illuminated fans and one 140mm rear PWM fan, plus up to seven fan-mounting points.
*Space reserved for both front- and top-mounted 360mm water-cooling radiators plus a 140mm radiator at the rear.
*Mobility: Ergonomic, woven-cotton carry handles enable easy and safe transport up to 30Kg.
*Compatible with EATX motherboard
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, eatx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 4 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 3 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 4 |
| Plėtimosi angų skaičius | 9 |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Hdd, energija, būsena |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 18 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 42 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 24 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120,140 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120,140 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Hdd / ssd jungtinis rėmas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 215,4 mm |
| Ilgis | 533,4 mm |
| Aukštis | 551,2 mm |
| Svoris | 10,5 kg |
| Kitos savybės | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | 90DC0012-B49000 |