Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (abs), spcc |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Iliuminacija | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Apšvietimo vieta | Priekis |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Būsena |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 15,5 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 35,5 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Aušinimas | Taip |
| Priekinio radiatoriaus tipas | Dvigubas radiatorius |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 240 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 194 mm |
| Ilgis | 423,5 mm |
| Aukštis | 444 mm |
| Svoris | 3,37 kg |
| Medžiagos storis | 0,5 mm |
| Modelio pavadinimas | SHARD |