Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Akrilas, plastikas, plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Stovo montavimas | Ne |
| Iliuminacija | Ne |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | Ne |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Dulkių filtras | Ne |
| Geresnis kabelio valdymas | Ne |
| Transportavimo ratukai | Ne |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Hdd, energija |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 15,6 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 33 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 18 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 2x 120 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Daugiausia apatinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomos apatinių ventiliatorių skersmens vertės | 120 mm |
| Galimybė naudoti aušinimą skysčiu | Taip |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Pakeitimas neišjungus | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 189 mm |
| Ilgis | 412 mm |
| Aukštis | 451 mm |
| Svoris | 4 kg |
| Modelio pavadinimas | S2BK |