Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
- Matmenys: 120 x 120 x 26 (T) mm
- Vardinė įtampa: 12 V nuolatinės srovės / šviesos diodas: 5 V nuolatinės srovės
- Ventiliatoriaus greitis: 600~2 000 aps/min ±10 %
- Guolio tipas: hidro guolis
- Jungtis: PWM 4 pin / 5V 3 pin (adresuojamas RGB)
| Modelis | P10 BLACK |
| Korpuso tipas | Micro-ATX Mini-Tower |
| Medžiagos | Plienas, plastikas, grūdintas stiklas |
| Svoris | 6,1 kg |
| Išmatavimai | 418(D) x 216(W) x 422(H) mm |
| Palaikomos pagrindinės plokštės | mATX / Mini-ITX |
| Ventiliatorių palaikymas |
Viršuje: 3 x 120 mm arba 2 x 140 mm
Gale: 1 x 120 mm Apačioje: 3 x 120 mm |
| Įmontuoti ventiliatoriai | Gale: 1 x 120 mm (ZM_AF120 ARGB) |
| Radiatorių palaikymas |
Viršuje: 120 mm / 240 mm
Gale: 120 mm |
| Maks. PSU ilgis | 175 mm |
| Maks. vaizdo plokštės ilgis | 384 mm |
| Maks. CPU aušintuvo aukštis | 173 mm |
| Kietųjų diskų vietos | 2 x Combo (3.5" arba 2.5", 1 x be įrankių), 1 x 2.5" |
| PCI lizdų skaičius | 5 vnt. |
| I/O jungtys |
Įjungimo mygtukas, perkrovimo mygtukas,
Mikrofono + ausinių jungtis, maitinimo būsenos LED, 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |