Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelkite savo žaidimų sistemą su Thermaltake The Tower 500 Midi Tower elegantiško juodo dizaino. Su grūdinto stiklo panelėmis, gausiomis aušinimo galimybėmis ir universaliu saugojimu, jis sukurtas aukščiausiam našumui ir stiliui.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Tipas | PC |
| Tinkamas | Žaidimams |
| 3.5" vietų skaičius | 4 |
| Palaikomos motininių plokščių formos | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Maksimalus PSU ilgis | 20 cm |
| 2.5" vietų skaičius | 8 |
| Medžiaga | SPCC, Grūdintas stiklas |
| Šoninis langas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 9 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 35.5 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 27.5 cm |
| Antidulkių filtras | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 14.8 kg |
| Plotis | 388 mm |
| Aukštis | 608 mm |
| Gylis | 398 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Garso išėjimas | Taip |
| Garso įėjimas | Taip |
Aušinimas |
|
| Palaikomi šoninių radiatorių dydžiai | 120, 240, 360 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 120, 140, 240, 280 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 2x 120 mm |
| Maksimalus palaikomų apatinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Maksimalus palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |
| Palaikomi maitinimo šaltinio formos faktoriai | PS2 |