Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Thermaltake S300 TG yra midi tower kompiuterio korpusas su grūdinto stiklo sienelėmis ir juodu apdailos paviršiumi. Jis palaiko ATX, micro-ATX ir Mini-ITX motinines plokštes.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| 3.5" vietų skaičius | 2 |
| Palaikomos motininių plokščių formos faktoriai | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Medžiaga | SPCC |
| Tipas | PC |
| 2.5" vietų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| Maksimalus PSU ilgis | 20 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 36 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 17 cm |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 230 mm |
| Svoris | 11.1 kg |
| Gylis | 508 mm |
| Aukštis | 493 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
Kitos savybės |
|
| Grūdinto stiklo panelės storis | 4 mm |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 280 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 200 mm, 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi galiniai radiatorių dydžiai | 120 mm, 140 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 240 mm, 280 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 200 mm, 120, 140 mm |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |
TOP susijusios paieškos