Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Thermaltake Ceres 500 TG ARGB yra elegantiškas midi bokšto korpusas, skirtas kompiuterių entuziastams. Su grūdinto stiklo šonu ir EATX motininių plokščių palaikymu, jis užtikrina tiek stilingą išvaizdą, tiek funkcionalumą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 42.5 cm |
| Laidų valdymas | Taip |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, metalas |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 18.5 cm |
| Apšvietimas | Daugiakartė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 22 cm |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| Šoninis langas | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 10.5 kg |
| Aukštis | 525 mm |
| Plotis | 245 mm |
| Gylis | 507.7 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Vadovas | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų kiekis | 1 |
| Garso įvestis/išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų kiekis | 2 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi ventiliatorių skersmenys | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi radiatorių dydžiai | 120 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm, 420 mm |
| Palaikomas ventiliatorių skaičius (maks) | 3 priekyje, 3 viršuje, 1 gale |
Maitinimas |
|
| Palaikomos maitinimo šaltinių formos faktoriai | PS2 |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |