Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Supermicro CSE-732D4-668B yra Midi Tower kompiuterio korpusas, skirtas aukštos našumo sistemoms. Jis siūlo pakankamai vietos aparatūros montavimui ir kabelių valdymui.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | HDD, Maitinimas, Tinklas, Sistema |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Kabelių užrakinimo anga | Taip |
| Vidinių 3.5" skyrių skaičius | 4 |
| Tipas | PC |
| Kabelių užrakinimo angos tipas | Kensington |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Išorinių 5.25" skyrių skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| 5.25" skyrių skaičius | 2 |
| 3.5" skyrių skaičius | 5 |
| Palaikomi motininės plokštės formos faktoriai | ATX, micro ATX, EATX |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 5 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 5 - 35 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 8 - 90% |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 193 mm |
| Gylis | 525 mm |
| Svoris | 12.7 kg |
| Aukštis | 424 mm |
Sandėliavimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 5.25" |
| Palaikomų HDD skaičius | 6 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120 |
| Palaikomi galiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Maksimalus palaikomų priekiniai ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus palaikomų galiniai ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
Maitinimas |
|
| ATX maitinimo jungtis (20+4 pin) | Taip |
| Maitinimo šaltinis | 668 W |