Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Supermicro CSE-731I-404B - kompaktiškas mini toras kompiuterio korpusas, skirtas micro ATX motininėms plokštėms, puikiai tinkantis serverių programoms. Juoda apdaila ir efektyvus dizainas užtikrina patikimumą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Motininės plokštės formos faktorius | micro ATX |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 4 |
| Kensington užrakinimo anga | Taip |
| Spalva | Juoda |
| 3.5" vietų skaičius | 4 |
| LED indikatoriai | HDD, Galia, Tinklas, Sistema |
| 5.25" vietų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Mini Toras |
| Tipas | Serveris |
Veikimo sąlygos |
|
| Laikymo temperatūra | -40 - 70 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė | 8 - 90% |
| Veikimo temperatūra | 5 - 35 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 362 mm |
| Plotis | 184 mm |
| Gylys | 425 mm |
| Svoris | 7.26 kg |
Laikymas |
|
| HDD dydžiai | 5.25", 3.5" |
| Remiamų HDD skaičius | 6 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Tipo-A prievadų skaičius | 2 |
|
|
|
Aušinimas |
|
| Galiniai ventiliatoriai | 1x 90 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| ATX maitinimo jungtis | Taip |
| Maitinimo šaltinis | 400 W |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Taip |