Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Savio Raptor White X1 yra aukštos klasės kompiuterio korpusas, sukurtas žaidėjams ir entuziastams. Jis išsiskiria elegantiška balta apdaila, grūdinto stiklo panelėmis ir pažangia RGB apšvietimo sistema.
Dizainas |
|
|---|---|
| Apšvietimo vieta | Priekyje, Gale |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 34 cm |
| RGB valdymo mygtukas | Taip |
| Tipas | Kompiuteris |
| Medžiaga | Tinklas, SPCC, Grūdintas stiklas |
| Palengvinamos motininių plokščių formos | micro ATX, ATX, EATX, ITX |
| Laikmenų įrenginių skaičius | 4 |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 22 cm |
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| 2.5" vietų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| 3.5" vietų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Balta |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 5.39 kg |
| Aukštis | 455 mm |
| Plotis | 407 mm |
| Gylis | 215 mm |
| Medžiagos storis | 0.6 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Paketo svoris | 6.04 kg |
Laikymas |
|
| HDD/SSD kombinacijos narvas | Taip |
| Palengvinamų HDD skaičius | 2 |
| Palengvinamų HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| ARGB prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.0 Type-A prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Priekiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 120 mm, 240 mm |
| Priekiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 200 mm, 120 mm |
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
| Ventiliatoriaus greičio valdymas | Taip |
| Maksimalus palaikomų apatinio ventiliatorių skaičius | 2 |
| Galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Viršutinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
| Galinių radiatorių dydžiai | 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Apatinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Viršutinių radiatorių dydžiai | 120 mm, 240 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinio vieta | Apatinė |