Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Phanteks NV5 MK2 vidutinio dydžio korpusas yra aukštos klasės sprendimas žaidimams ir kompiuterijai, pasižymintis elegantiška juoda apdaila, grūdinto stiklo panelėmis ir RGB apšvietimu.
|
|
|
|---|---|
Dizainas |
|
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Multi |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 18 cm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 44 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, Grūdintas stiklas |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| RGB valdymo mygtukas | Taip |
| 3.5" lizdų skaičius | 3 |
| Maksimalus PSU ilgis | 23 cm |
| 2.5" lizdų skaičius | 4 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Apšvietimo vieta | Vidinė |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 11.3 kg |
| Gylis | 477 mm |
| Aukštis | 528 mm |
| Plotis | 239 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 331 mm |
| Pakuotės aukštis | 632 mm |
| Pakuotės svoris | 14 kg |
| Pakuotės gylis | 574 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Max palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Palaikomų viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palaikomų galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
Maitinimas |
|
| Palaikomi maitinimo šaltinių formos faktoriai | ATX, microATX, mini ITX |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |