Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
NZXT H9 H3 Flow Midi Tower yra PC korpusas, sukurtas micro ATX ir Mini-ITX motininėms plokštėms, su grūdinto stiklo panelėmis ir efektyvia kabelių valdymo sistema. Jis palaiko kelias aušinimo konfigūracijas, turėdamas vietos iki šešių ventiliatorių ir talpindamas vaizdo plokštes iki 37,7 cm ilgio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | PC korpusas |
| Prekės ženklas | NZXT |
| Modelis | H9 H3 Flow |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 225 mm (P) × 400 mm (A) × 389 mm (G) |
| Svoris | 4,8 kg |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | SGCC, grūdintas stiklas, tinklelis |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 37,7 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17 cm |
| Maksimalus PSU ilgis | 18,5 cm |
| Plėtimo lizdų skaičius | 4 |
| 3,5" įlankų skaičius | 1 |
| 2,5" įlankų skaičius | 3 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi viršutiniai ventiliatoriai | 2 (120 mm arba 140 mm) |
| Palaikomi priekiniai ventiliatoriai | 2 (120 mm arba 140 mm) |
| Palaikomi apatiniai ventiliatoriai | 2 (120 mm) |
| Palaikomi galiniai ventiliatoriai | 1 (120 mm) |
| Palaikomos priekinės radiatorių dydžiai | 280 mm |
| Palaikomos viršutinės radiatorių dydžiai | 240 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadai | 1 |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |