Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
NZXT H5 Flow Midi Tower yra PC korpusas, sukurtas žaidimams, palaikantis įvairių dydžių motinines plokštes, įskaitant EATX ir ATX. Jame yra grūdinto stiklo šoninis skydelis, keli aušinimo variantai ir pakankamai vietos grafikos plokštėms iki 41 cm ilgio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | PC Korpusas |
| Prekės Ženklas | NZXT |
| Modelis | H5 Flow |
Specifikacijos |
|
| Išmatavimai | 225 mm (P) × 465 mm (A) × 430 mm (G) |
| Svoris | 7.43 kg |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Grūdintas Stiklas, Plienas |
Techniniai Duomenys |
|
| Palaikomi Motininių Plokščių Formatai | EATX, ATX, Micro-ATX, Micro-ITX |
| Maksimalus Grafikos Plokštės Ilgis | 41 cm |
| Maksimalus CPU Aušintuvo Aukštis | 17.5 cm |
| Maksimalus PSU Ilgis | 20 cm |
| Išplėtimo Lizdų Skaičius | 7 |
| 3.5" Lizdų Skaičius | 1 |
| 2.5" Lizdų Skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Įmontuoti Priekiniai Ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Įmontuoti Galiniai Ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus Oro Srautas | 50.1 cfm |
| Skysčio Aušinimo Galimybė | Taip |
| Palaikomos Priekinio Radiatoriaus Dydžiai | 360 mm |
| Palaikomos Viršutinio Radiatoriaus Dydžiai | 240 mm |
Prievadai ir Sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Type-A Prievadų Kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C Prievadų Kiekis | 1 |
| Garso Įėjimas | Taip |
| Garso Išėjimas | Taip |