Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elegantiškas kompiuterio korpusas, sukurtas darbinėms sistemoms, pasižymintis juoda apdaila ir optimizuota vidine struktūra.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 14.8 cm |
| Formos faktorius | Darbinis |
| Medžiaga | Metal, akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| 5.25" vietų skaičius | 1 |
| 2.5" vietų skaičius | 5 |
| Tipas | PC |
| 3.5" vietų skaičius | 3 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 33 cm |
| Motininės plokštės formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 2.7 kg |
Saugojimas |
|
| HDD dydžiai | 3.5", 5.25", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Šoninių ventiliatorių skaičius | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Priekiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus priekinio ventiliatoriaus skaičius | 1 |
| Galinių ventiliatorių skaičius | 1x 80 mm |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |