Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MODECOM HORIZON ARGB Flow MIDI USB 3.0 X 2 CYPE-C kompiuterio korpusas išsiskiria moderniu dizainu su grūdinto stiklo panelėmis ir pažangiomis apšvietimo galimybėmis, sukurtas kompiuterių entuziastams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Apšvietimas | ARGB |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 17.2 cm |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7 |
| Šoninis langas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paliekamos motininės plokštės formos | micro ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Tipas | Kompiuteris |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| 2.5" lizdų skaičius | 2 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 220 mm |
| Gylis | 420 mm |
| Aukštis | 470 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB Type-C lizdas priekinėje panelėje | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Paliekamų galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus priekinės ventiliatorių skaičius | 3 |
| Paliekamų priekinės ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Įdėti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Įdėti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |