Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Krux Nadir Hou yra midi bokšto PC korpusas su juodu apdaila, sveriantis 9,5 kg. Jo matmenys: 210 mm gylio, 376 mm aukščio ir 446 mm pločio.
Dizainas |
|
|---|---|
| Reset mygtukas | Taip |
| Formos formatas | Midi bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16 cm |
| Šoninis langas | Taip |
| Motininių plokščių formatai | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| 3.5" įlankų skaičius | 3 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 31,5 cm |
| Tipas | PC |
| 2.5" įlankų skaičius | 2 |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 12,5 cm |
| Plėtros lizdų skaičius | 5 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 210 mm |
| Aukštis | 376 mm |
| Plotis | 446 mm |
Atmintis |
|
| Sudaryti HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.0 prievadų skaičius | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |