Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
JONSBO D31 MESH Ekranas Baltas yra kompaktiškas kompiuterio korpusas, sukurtas žaidimų entuziastams. Su elegantiška balta apdaila ir tinklinio ekrano dizainu, jis užtikrina puikų oro srautą ir efektyvų aušinimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Grūdinto stiklo skydeliai | Taip |
| Didžiausias vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Didžiausias procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.8 cm |
| 2.5" vietų skaičius | 2 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Formato tipas | Micro Tower |
| Šoninis langas | Taip |
| Produkto spalva | Baltas |
| Plėtimo lizdų skaičius | 4 |
| 3.5" vietų skaičius | 1 |
| Apšvietimas | Ne |
| Palaikomos motininių plokščių formos | M-ATX, ITX, DTX |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, Plienas |
| Tipas | Kompiuteris |
Svoris ir matmenys |
|
| Medžiagos storis | 0.7 mm |
| Plotis | 205 mm |
| Aukštis | 363 mm |
| Gylis | 452 mm |
| Svoris | 6.4 kg |
Ekranas |
|
| Mini HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 20.3 cm (8") |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ekranas | TFT-LCD |
| Kontrasto santykis | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano raiška | 1280 x 800 pikselių |
| Spalvų skaičius | 16.7 milijonų spalvų |
Saugojimas |
|
| SSD formato tipas | 2.5" |
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.0 Type-A prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
Aušinimas |
|
| Max palaikomų apatinio ventiliatorių skaičius | 3 / 2 |
| Max palaikomų viršutinio ventiliatorių skaičius | 3 / 2 |
| Max palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 280 mm, 360 mm, 240 mm |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 120 mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palaikomi apatinių radiatorių dydžiai | 240 mm, 360 mm |
| Palaikomi apatinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Palaikomi maitinimo šaltinio formatai | ATX |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinio vieta | Priekyje |
TOP susijusios paieškos