Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Gembird |
| Produkto tipas | Kompiuterių korpusai |
| Tūrinis svoris | 11,211 kg |
| Pakuotės svoris | 5 kg |
| Svoris | 4.4 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Gylis (bruto) | 460 mm |
| Aukštis (bruto) | 480 mm |
| Svoris (bruto) | 5,2 kg |
| Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 330 mm |
| Aukštis | 430 mm |
| Svoris | 4,4 kg |
| Plotis | 200 mm |
| Konstrukcija | |
| Dulkių filtras | Taip |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Spalva |
Juoda |
|
Įdiegti ARGB ventiliatoriai: |
|
|
Filtrai |
|
|
Formatas |
|
|
Ventiliatorius |
12 cm |
|
Langas |
Taip |
|
Priekinio skydelio jungtys |
|
|
3.5'' vidinių montavimo vietų |
2 |
|
Montavimo vietų skaičius |
2 |
|
Maitinimo šaltinis |
Nėra |
|
Oro ortakiai |
Taip |
|
Vandens aušinimas - galimybė montuoti: |
|
|
Diskų lizdai |
2 vnt. 3.5 HDD arba 2 vnt. 2.5 SSD arba 1 x 3.5 HDD + 1 x 2.5 SSD, be SSD montavimo grotelių |