Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ARGB priekinis skydelis su ARGB ventiliatoriumi, sumontuotu gale
Stiklinis šoninis skydelis
Apatinė vieta maitinimo šaltiniui
Maitinimo šaltinis nėra įtrauktas
| Kairysis šoninis dangtis | Stiklinis langas su 4 varžtais |
| Dešinysis šoninis dangtis | Juodas metalinis dangtis |
| Korpusas | SPCC 0,4 mm, juodas vidus |
| Priekinės jungtys | USB 3.0 x1, USB 2.0 x2, HD garso jungtis |
| PSU padėtis / tipas | Apačioje / ATX maitinimo blokas |
| Pagrindinių plokščių tipai | ATX / M-ATX / ITX |
| Dulkių filtrai | 2 (viršuje, apačioje – įtraukti) |
| Mygtukai | Perkrovimo mygtukas / LED valdymas |
| Ventiliatorių lizdai (rezervuoti) |
Priekyje: 3 x 120 mm (nepridedami)
Viršuje: 2 x 120 mm (nepridedami) Gale: 1 x 120 mm (įdiegtas) Apačioje: 2 x 120 mm (nepridedami) |
| Skysčio aušinimas |
Priekyje: 240 mm
Gale: 120 mm |
| Diskų vietos |
3.5" HDD: 2 arba 1 vnt.
2.5" SSD: 1 arba 2 vnt. |
| PCI lizdai | 7 |
| Vidiniai matmenys | 310 x 188 x 420 mm |
| Korpuso matmenys | 350 x 200 x 420 mm |
| Dėžės matmenys | 480 x 237 x 402 mm |
| Maks. vaizdo plokštės ilgis | 300 mm |
| Maks. CPU aušintuvo aukštis | 160 mm |