Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The M580 PRO supports up to 1 x 3.5" HDD and 2 x 2.5" SSDs, allowing for flexible expansion of your storage devices anytime.
| Model Name | M580P-BA / M580P-WA |
|---|---|
| Type | ATX Mid Tower |
| Color | Black, White |
| Materials | 0.7mm SPCC, Curved Glass x 1 |
| Weight | 8.04KG |
| Dimension DxWxH (mm) / (inch) | 460x285x398mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 160mm |
| Graphics Card Length | 445mm support for vertical installation |
| Expansion Slots | 7 |
| MotherBoard Support | ATX(back-connect motherboard), M-ATX, Mini-ITX |
| External I/O port | USB3.0 x 2, Type-C |
| Power Supply Type | 240mm ATX |
| 3.5“ HDD | 1 |
| 2.5" SSD | 2 |
| Fan Including(Pre-installed) | Side:120mm reverse ARGB x 3 with PWM controller Bottom: 120mm reverse PWM ARGB x 3 Rear: 120mm PWM ARGB x 1 (ZENFAN) ***Press and hold the RGB button to switch to sync mode. |
| Fan&Water; Cooler Support | Side: 120mm x 3 or 140mm x 2 Top: 120mm x 3 or 140mm x 2 or 360mm Radiator Bottom: 120mm x 3 or 360mm Radiator Rear: 120mm x 1 |
| Max Radiator Support | 360mm |