Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Grūdinto stiklo šoninės plokštės leidžia aiškiai matyti vidinius komponentus. Palaiko iki šešių ventiliatorių, užtikrinančių optimalų oro srautą ir aušinimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Laidų valdymas | Taip |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Medžiaga | ABS sintetiniai, SPCC |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 37 cm |
| Grūdinto stiklo plokštės | Taip |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Palaikomi motininės plokštės formatai | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| 2.5" įlankų skaičius | 3 |
| Tipas | PC |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7 |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Antiprasiskverbimo filtras | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 215 mm |
| Aukštis | 483 mm |
| Svoris | 6.9 kg |
| Gylis | 421 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 2.5", 3.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadai | 1 |
Aušinimas |
|
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių dydžiai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus priekinis ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių dydžiai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 120, 140, 240 mm |
| Palaikomas galinis ventiliatoriaus dydis | 120 mm |
| Palaikomas galinis radiatoriaus dydis | 120 mm |
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 360, 120, 240, 280, 140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Palaikomi maitinimo šaltinio formatai | PS2, ATX |
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |