Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 465.00 mm |
| Gross weight | 4.33 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 3.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.71 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 19 dalių |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | Micro ATX / Mini-ITX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MATREXX 30 SI |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Disko skyriai | 3 x 3.5"; 2 x 2.5" |
| Warranty | 24 mėn. |