Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

Specifikacijos
| Gamintojas | Corsair |
| Korpuso tipas | Midi Tower |
| Palaikomi standartai | ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Korpuso konstrukcija | Atskirta maitinimo bloko ertmė |
| Šoninis skydelis | Permatomas |
| Spalva | Balta |
| Maitinimo blokas | ATX standarto (nepridedamas) |
| Vidinių 3.5" lizdų skaičius | 2 vnt. |
| Vidinių 2.5" lizdų skaičius | 2 vnt. |
| Priekinio skydelio jungtys | 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 2 x USB 3.2 Gen 1, Audio |
| Didžiausias aušintuvo aukštis | 17 cm |
| Didžiausias vaizdo plokštės ilgis | 41 cm |
| Ventiliatorių montavimo galimybės | Iki 10 vnt. 120 mm |
| Palaikomi radiatoriai | 120 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm |
| Medžiaga | Plienas, grūdintas stiklas |
| Plotis | 240 mm |
| Aukštis | 506 mm |
| Gylis | 460 mm |
| Svoris | 9,71 kg |
| Modelis | Corsair iCUE 3500X |
| Komplekte | Tik kompiuterio korpusas, be priedų |