Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Chieftec Scorpion 4 Midi Tower Juodas yra kompaktiškas žaidimų PC korpusas, skirtas mini-ITX, micro ATX ir ATX motininėms plokštėms. Jame yra dvi 3.5" ir dvi 2.5" vietos, taip pat jis talpina vaizdo plokštes iki 34.9 cm ilgio.
Dizainas |
|
|---|---|
| Tipas | PC |
| Palankūs motininės plokštės formos faktoriai | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| 3.5" vietų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tinkamas žaidimams | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | RGB |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 34.9 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.6 cm |
| 2.5" vietų skaičius | 2 |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| RGB valdymo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 202.5 mm |
| Svoris | 6.6 kg |
| Gylis | 436 mm |
| Ūgis | 490 mm |
| Medžiagos storis | 0.6 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 8 kg |
Sandėliavimas |
|
| Palankūs HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
Aušinimas |
|
| Palankus galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Palankus viršutinių ventiliatorių skaičius (maks) | 2 |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Palankus priekinio ventiliatoriaus skaičius (maks) | 3 |
| Palankūs priekiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 |
| Palankūs viršutiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palankūs priekiniai radiatorių dydžiai | 280 |
| Palankūs galiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palankūs viršutiniai radiatorių dydžiai | 240 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |
TOP susijusios paieškos