Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | 0,5 mm SECC |
| Pagrindinės plokštės palaikymas | Mini ITX, mATX |
| Matmenys ( plotis x storis x aukštis) | 368 mm x 173 mm x 365 mm |
| Svoris (be pakuotės / su pakuote) | 4,32 kg / 4,82 kg |
| Išorinė disko anga | 2x 5,25 col. ir 1x 3,5 col. |
| Vidinė disko anga | 2x 3,5 col. ir 1x 2,5 col. |
| Maitinimo šaltinis | GPB-350S (350 W) |
| Priekinės įvestys ir išvestys |
2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2x USB2.0,
Garso išvestis (AZALIA / HD-Audio), mikrofono įvestis |
| Priedai | Varžtų rinkinys |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Aušinimo suderinamumas |
Priekyje: 1x 80 mm arba 1x90 mm ventiliatorius
Gale: 1x80 mm arba 1x90 mm ventiliatorius |
| CPU aušintuvo aukštis (maks.) | 140 mm |
| VGA plokštės ilgis (maks.) | 340 mm |