Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Be Quiet! Dark Base Pro 901 yra aukštos klasės pilno dydžio korpusas, skirtas PC žaidimams ir entuziastams, pasižymintis tvirtu aliuminio rėmu ir puikiomis kabelių valdymo galimybėmis.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
|
|
|
| Tvarumo sertifikatai | Triman |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE, REACH, UKCA |
Dizainas |
|
| Plėtimosi lizdų skaičius | 8 |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Palydovinės plokštės formos paramos | Mini-ATX, EATX, XL-ATX, ATX, micro ATX |
| 5.25" lizdų skaičius | 1 |
| Medžiaga | Aliuminis, plienas, stiklas |
| 2.5" lizdų skaičius | 6 |
| Apšvietimas | Taip |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 49.5 cm |
| Apšvietimo spalva | Multicolor |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 19 cm |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Tipas | PC |
| Formos faktorius | Pilno dydžio |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 569 mm |
| Plotis | 275 mm |
| Gylis | 604 mm |
| Svoris | 16.3 kg |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės aukštis | 684 mm |
| Pakuotės plotis | 357 mm |
| Pakuotės gylis | 633 mm |
| Pakuotės svoris | 20.8 kg |
Laikymas |
|
| Parama HDD dydžiams | 3.5", 2.5", 5.25" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A prievadų skaičius | 4 |
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
Aušinimas |
|
| Parama viršutinių ventiliatorių diametrams | 120 mm, 140 mm |
| Parama galinių radiatorių dydžiams | 140 mm, 120 mm |
| Parama viršutinių ventiliatorių skaičiui (maks) | 3 |
| Parama priekinės radiatorių dydžiams | 240, 420 mm, 120, 360 mm, 140, 280 mm |
| Parama apatinės radiatorių dydžiams | 140 mm |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Ventiliatoriaus 2 maksimalus oro srautas | 78.4 cfm |
| Parama šoninių ventiliatorių skaičiui (maks) | 3 |
| Parama galinių ventiliatorių skaičiui (maks) | 1 |
| Ventiliatoriaus greičio valdymas | Taip |
| Parama apatinės ventiliatorių diametrams | 140 mm, 120 mm |
| Parama priekinės ventiliatorių skaičiui (maks) | 3 |
| Parama galinių ventiliatorių diametrams | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus oro srautas | 78.4 cfm |
| Parama priekinės ventiliatorių diametrams | 120 mm, 140 mm |
| Parama šoninių ventiliatorių diametrams | 120 mm |
| Parama viršutinių radiatorių dydžiams | 120, 360 mm, 240 mm |
| Maksimalus oro slėgis | 2.36 mmH2O |
| Parama apatinės ventiliatorių skaičiui (maks) | 1 |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 2x 140 mm |
| Parama šoninių radiatorių dydžiams | 240 mm, 360 mm, 120 mm |
| Ventiliatoriaus 2 maksimalus oro slėgis | 2.36 mmH2O |
| Ventiliatoriaus greitis | 0 - 1900 RPM |
Maitinimo šaltinis |
|
| Parama maitinimo šaltinio formos faktoriams | ATX, PS2 |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apatinė |
TOP susijusios paieškos