Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS TUF Gaming GT502 Plus Midi Tower juodas pasižymi tvirtu dizainu, palaikančiu micro ATX, Mini-ITX ir ATX pagrindines plokštes. Jame yra 4 vietos 3.5" kietiesiems diskams ir 4 vietos 2.5" SSD diskams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Palaikomi pagrindinių plokščių formatai | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.3 cm |
| 3.5" vietų skaičius | 4 |
| Tipas | PC |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| 2.5" vietų skaičius | 4 |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Dulkių filtras | Taip |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 20 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 8 |
| RGB valdymo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 285 mm |
| Svoris | 11 kg |
| Gylis | 446 mm |
| Aukštis | 450 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
Aušinimas |
|
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus dydžiai | 240 mm, 140, 120, 280 mm, 360 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Max palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 120 mm |
TOP susijusios paieškos