Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS TUF GAMING GT302 TG ARGB – tai aukštos klasės žaidimų korpusas, sukurtas galingiems kompiuteriams, pasižymintis elegantišku ir patvariu juodu dizainu.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 22 cm |
| Palaikomi pagrindinės plokštės formatai | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX |
| 2.5" lizdų skaičius | 2 |
| Apšvietimas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Formos tipas | Midi Tower |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Tipas | PC |
| Apšvietimo spalva | Multi |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 40.7 cm |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 8 |
| Apšvietimo vieta | Priekinė, Galinė |
| Vidinių 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 11.5 kg |
| Aukštis | 520 mm |
| Plotis | 235 mm |
| Gylis | 485 mm |
Laikymas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Palaikomas priekinis ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomi galiniai radiatorių dydžiai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomas viršutinis ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Palaikomi galiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Palaikomas galinis ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 280, 140 |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 120, 280 mm, 240 mm, 140 |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |
TOP susijusios paieškos