Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS ROG GR701 – pilno dydžio kompiuterio korpusas, skirtas aukštos kokybės žaidimų sistemoms. Palaiko EATX, ATX, micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes.
Dizainas |
|
|---|---|
| Palaikomi motininių plokščių formatai | EATX, ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Reset mygtukas | Taip |
| Formos dydis | Pilno dydžio |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, plastikas, plienas, aliuminis |
| Produkto spalva | Juoda |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Tipas | PC |
| 2.5" lizdų skaičius | 5 |
| Maksimalus PSU ilgis | 24 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 19 cm |
| Antidulkės filtras | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 46 cm |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo vieta | Priekyje |
| Apšvietimo spalva | Multi |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Išplėtimo lizdų skaičius | 9 |
| Šoninis langas | Taip |
| Laido valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 20.8 kg |
| Plotis | 286 mm |
| Gylis | 639 mm |
| Aukštis | 659 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomų HDD skaičius | 7 |
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
| HDD/SSD derinimo narvas | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 2 |
| Ausinukų išėjimai | 1 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi šoninių ventiliatorių dydžiai | 120 mm, 360 mm, 240 mm |
| Maksimalus priekinio ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi šoninių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 120 mm, 140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 240, 360 mm, 140, 120, 280, 420 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Skysčių aušinimo galimybė | Taip |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 140, 360 mm, 120, 280 mm, 420 mm, 240 mm |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |