Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Premium žaidimų PC korpusas su elegantišku baltu aliuminio dizainu, RGB apšvietimu ir grūdinto stiklo panelėmis. Tvirtas ir erdvus, jis palaiko įvairių dydžių motinines plokštes ir užtikrina pakankamai saugojimo vietos.
Dizainas |
|
|---|---|
| Tipas | PC |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Antidulkės filtras | Taip |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | micro ATX, Mini-ITX, ATX, EATX |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Maksimalus PSU ilgis | 24 cm |
| Apšvietimas | Taip |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| Apšvietimo spalva | Daugiakartė |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 19 cm |
| Apšvietimo vieta | Priekyje |
| 2.5" lizdų skaičius | 5 |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 9 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 46 cm |
| Laidų valdymas | Taip |
| RGB valdymo mygtukas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 20.8 kg |
| Aukštis | 659 mm |
| Plotis | 268 mm |
| Gylis | 639 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 25.2 kg |
| Pakuotės aukštis | 715 mm |
| Pakuotės plotis | 720 mm |
| Pakuotės gylis | 350 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
Aušinimas |
|
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 420 mm, 140, 120, 240, 280 |
| Palaikomi galiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 120, 280 mm, 420 mm, 240 mm, 140 |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus palaikomų priekiniai ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
| Palaikomi galiniai radiatorių dydžiai | 120 mm, 140 mm |