Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS A21 PLUS Balta yra vidutinio dydžio korpusas, skirtas micro ATX ir Mini-ITX pagrindinėms plokštėms, užtikrinantis erdvę papildomiems komponentams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus PSU ilgis | 21 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Laidų valdymas | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 5 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 38 cm |
| Tipas | PC |
| 2.5" vietų skaičius | 1 |
| Apšvietimo spalva | Daugiakartė |
| Palaikomi pagrindinių plokščių formatai | micro ATX, Mini-ITX |
| 3.5" vietų skaičius | 2 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 8.1 kg |
| Plotis | 220 mm |
| Gylis | 465 mm |
| Aukštis | 430 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus palaikomų priekiniai ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi galiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi galiniai radiatorių dydžiai | 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |