Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aerocool PGS V2 Grafitas yra aukštos kokybės midi bokšto korpusas, sukurtas PC entuziastams, su elegantišku juodu paviršiumi. Jis palaiko ATX, micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes, turi 4 x 2.5 colių įlankas ir užtikrina puikų oro srautą.
Korpusas palaiko maksimalų procesoriaus aušintuvo aukštį - 18 cm, yra aprūpintas kabelių valdymo sistema ir dulkių filtru. Medžiagos storis - 0.5 mm.
Dizainas |
|
|---|---|
| Tipas | PC |
| Forma | Midi Bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| 2.5 colių įlankų skaičius | 4 |
| Palaikomos motininių plokščių formos | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Medžiaga | Plienas, SPCC, ABS |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7+3 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
| 3.5 colių įlankų skaičius | 2 |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 34.8 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 18 cm |
| Dulkių filtras | Taip |
| Specifinės savybės | Mesh priekinis skydelis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 230 mm |
| Gylis | 406 mm |
| Aukštis | 460 mm |
| Medžiagos storis | 0.5 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5 colių, 2.5 colių |
| SSD forma | 2.5 colių |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išėjimas | Taip |
| Garso įėjimas | Taip |
Aušinimas |
|
| Max palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įdiegtų galinių ventiliatorių skaičius | 1 x 140 mm |
| Įdiegtų priekiniai ventiliatoriai | 2 x 140 mm |
| Max palaikomų priekiniai ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Max palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Palaikomos maitinimo šaltinio formos | ATX |