Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aerocool Interstellar yra kompaktiškas midi bokštas, sukurtas efektyviam oro srautui ir kabelių valdymui. Su matmenimis 483 x 210 x 429 mm, jis idealiai tinka mažesnėms darbo vietoms ir namų biurams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Medžiaga | ABS |
| Tipas | PC |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Perkrauti mygtuką | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| 3.5" lizdų skaičius | 2 |
| 2.5" lizdų skaičius | 4 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 36.2 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.3 cm |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 429 mm |
| Aukštis | 483 mm |
| Plotis | 210 mm |
Sandėliavimas |
|
| Palankūs HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Įrengti viršutiniai ventiliatoriai | 2 x 120 mm |
| Palankūs viršutiniai radiatorių dydžiai | 240 mm, 120 mm, 280 mm |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1 x 120 mm |
| Palankūs priekiniai ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Įrengti priekiniai ventiliatoriai | 2 x 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Palankūs maitinimo šaltinio formos faktoriai | ATX |
ABS