„Darkflash DK352 Plus“ kompiuterio korpusas (juodas ir baltas) + 4 ARGB ventiliatoriai
Surinkite savo svajonių kompiuterį nesijaudindami, kad neužteks vietos pasirinktiems komponentams. „Darkflash DK352 Plus“ korpusas pasižymi erdviu vidumi, kuriame tilps standartinė ATX / M-ATX / ITX / E-ATX pagrindinė plokštė arba 340 mm vaizdo plokštė. Jis taip pat turi permatomas plokštes, kurios puikiai dera su foniniu apšvietimu paremtais komponentais. Taip pat pridedami 4 „Darkflash C6“ ventiliatoriai.

Daug galimybių
Korpusas leidžia montuoti ATX / M-ATX / ITX / E-ATX standarto pagrindinę plokštę. Be to, jame galima įmontuoti 340 mm ilgio vaizdo plokštę ir iki 160 mm aukščio procesorių. Jame taip pat yra prieiga prie 7 išplėtimo lizdų. Jame galima montuoti 2 HDD ir 2 arba 3 SSD diskus. Su DK352 Plus nejausite jokių apribojimų!

Skaidrios plokštės
Korpusas turi permatomą šoninę panelę, pagamintą iš grūdinto stiklo. Dėl to jis puikiai dera su foniniu apšvietimu paremtais komponentais, įskaitant komplekte esančius ventiliatorius. Rinkitės funkcionalumo ir vizualinio patrauklumo derinį, kad sukurtumėte savo svajonių konfigūraciją!

Aušinimo galimybės
C6 ventiliatoriai jus nustebins paprastu montavimu ir patikimu veikimu. Kiekvienas iš 4 ventiliatorių turi 9 mentes, kurios išsiskiria kruopščiai apgalvotu aerodinaminiu dizainu. Dėl to jie užtikrina efektyvų jūsų įrangos aušinimą – pamirškite apie perkaitimo problemas.

Stilingas ARGB foninis apšvietimas
Spalvingas ventiliatoriaus menčių apšvietimas sukuria nuostabų efektą. ARGB režimą galima valdyti mygtuku „Reset“. Norite pritaikyti apšvietimą pagal savo pageidavimus? Tai įmanoma! Ventiliatorius palaiko iki 20 fantastiškų apšvietimo efektų. Atraskite galimas funkcijas ir suteikite savo kompiuteriui unikalų svajonių charakterį!

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DK352 Plus |
|---|
| Būsto tipas | Midi bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | M-ATX, E-ATX, ATX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2 x 3,5 colio kietieji diskai; 2 x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 175 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 340 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 160 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 6 (120 mm) arba 4 (140 mm) |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Priekyje: 120 mm ventiliatorius x3 arba 140 mm ventiliatorius x2; Viršuje: 120 mm ventiliatorius x2 arba 140 mm ventiliatorius x2; Gale: 120 mm ventiliatorius x1 |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Priekyje: 120 / 240 / 280 / 360 mm; Viršuje: 120 / 240 mm |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 4 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | CL6 ARGB, 4 kontaktų grandinės jungtis |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatyti |
|---|
| Jungtys | 2 USB 3.0 jungtys, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | Grūdintas stiklas 4 mm, 0,5 mm SPCC |
|---|
| Spalva | balta |
|---|
| Ūgis | 450 mm |
|---|
| Plotis | 200 mm |
|---|
| Gylis | 390 mm |
|---|
| Svoris | 5,6 kg |
|---|