Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HYTE Y70 Midi Tower palaiko įvairius motininių plokščių formatus, įskaitant ATX ir EATX, su maksimalia vaizdo plokštės ilgiu 42,2 cm. Jame yra grūdinto stiklo panelės, 11 plėtros lizdų ir keli aušinimo variantai su vieta iki 3 ventiliatorių viršuje ir šone.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Pusiau aukšti plėtros lizdai | 7 |
| Viso aukščio plėtros lizdai | 4 |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | ATX, micro ATX, EATX, ITX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 42,2 cm |
| Maksimalus PSU ilgis | 23,5 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 470 mm |
| Plotis | 320 mm |
| Gylis | 470 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų kiekis | 1 |
Aušinimas |
|
| Atgalinių ventiliatorių diametrai | 120, 140 mm |
| Viršutiniai radiatoriai | 140, 360 mm, 120, 280 mm |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Maksimalus apatinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Apatinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Šoninių radiatorių dydžiai | 360 mm, 140 mm, 280 mm, 120 mm |
| Viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Atgalinių radiatorių dydžiai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus atgalinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Šoninių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |