Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelkite savo kompiuterio statybą su Thermaltake Core V71 Full-Tower korpusu! Su grūdinto stiklo skydais, pažangiais aušinimo sprendimais ir erdviu interjeru, jis idealiai tinka žaidėjams ir kompiuterių entuziastams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, SPCC |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plėtros lizdai | 8 |
| Maksimalus PSU ilgis | 22 cm |
| 5.25" lizdai | 2 |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 18.5 cm |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | micro ATX, EATX, ATX |
| Apšvietimo spalva | Mėlyna |
| 3.5" lizdai | 8 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 48 cm |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| Apšvietimas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 14.7 kg |
| Aukštis | 583 mm |
| Gylis | 560 mm |
| Plotis | 230 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 2.5", 3.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 2.0 prievadai | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadai | 2 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 420 mm, 140 mm, 360 mm, 240 mm, 120 mm, 280 mm |
| Triukšmo lygis (maža greitis) | 13 dB |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Triukšmo lygis (aukšta greitis) | 16 dB |
| Galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Viršutinių ventiliatorių diametrai | 200 mm, 140 mm |