Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Stiklas, plastikas, plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Dulkių filtras | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 16,5 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 33 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 17 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140,240,280 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,240 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 210 mm |
| Ilgis | 435 mm |
| Aukštis | 480 mm |
| Modelio pavadinimas | GB-C200G |