Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
FURY Shobo SH4F Midi Tower turi grūdinto stiklo šoninį skydelį, palaiko ATX, micro ATX ir Mini-ITX motinines plokštes, o maksimalus vaizdo plokštės ilgis yra 33 cm. Jame yra vietos keliems ventiliatoriams, dulkių filtrui ir siūlomi du USB 3.2 Gen 1 prievadai bei vienas USB 2.0 prievadas.
Dizainas |
|
|---|---|
| Medžiaga | Plienas, Tinklinė medžiaga, Grūdintas stiklas, ABS |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 33 cm |
| Perkrauti mygtuką | Taip |
| Maksimalus PSU ilgis | 17 cm |
| Šoninis langas | Taip |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Apšvietimas | Ne |
| Tipas | PC |
| Grūdinto stiklo skydeliai | Taip |
| Plėtimosi lizdų skaičius | 7 |
| Dulkių filtras | Taip |
| 2.5" įlankų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.1 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 386 mm |
| Svoris | 4.3 kg |
| Plotis | 204 mm |
| Aukštis | 448 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Vadovas | Taip |
Rodinys |
|
| Integruotas ekranas | Ne |
| Liečiamas ekranas | Ne |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| HDD/SSD kombinuota narvelis | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
Aušinimas |
|
| Priekinio ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Viršutinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 240 mm, 120 mm |
| Galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
| Ventiliatoriaus greitis | 1080 - 1320 RPM |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Skysčio aušinimo galimybė | Taip |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Įdiegta skysčio aušinimo sistema | Ne |
| Apatiniai ventiliatoriai (maks) | 2 |
| Apatinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Priekiniai ventiliatorių diametrai | 360 mm, 240 mm, 280 mm, 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus oro srautas | 36.5 cfm |
| Viršutinių ventiliatorių skaičius (maks) | 2 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinio dangtis | Taip |
| Palaikomi maitinimo šaltinio formatai | ATX |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apatinė |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |