Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Technical details | |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Net weight | 11.00 kg |
| Kitos savybės | Unique, honeycomb patterned mesh front creates a striking effect and provides access to fan-powered cooling |
| Gamintojas | Fractal design |
| Dizainas | |
| Dydžio formatas | Atx, matx, mini itx |
| Šoninis langas | Taip |
| Gaminio spalva | Magenta core tg clear tint |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top (perforated plastic), psu (nylon), front (perforated steel) |
| Maksimalus psu ilgis | 17 cm |
| Maksimalus cpu aušintuvo aukštis | 17 cm |
| Kitos funkcijos | |
| Maitinimo tipas | Atx |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Disko skyriai | Dedicated 2.5" - 4 (2 included); combined 3.5/2.5” - 3 (2 included); 5.25” - 2 |
| Matmenys (p x g x a) | 215 x 473.5 x 454 mm |
| Modelio pavadinimas | Pop air rgb |
| Power supply | |
| Maitinimas adapteris pridėtas | Ne |
| Savybės | |
| Suderinamumas | Atx / matx / mini itx |
| Ergonomija | |
| Kabelio valdymas | Taip |
| Ryšys | |
| Sąsaja | 2x usb 3.0 ( usb 3.1 gen 2 type-c add-on available separately), audio, rgb controller (rgb versions only) |
| Šaldymas | |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 280 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 240 mm |
| Palaikomi apatinių ventiliatorių skersmenys | N/a mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Laikmenos | |
| Hdd/ssd kombinuotoji jungtis | Taip |
| Modelio pavadinimas |
FD-C-POR1A-03 |