Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 558 mm |
| Gross height (mm) | 641 mm |
| Gross weight | 16 kg |
| Gross width (mm) | 363 mm |
| Net weight | 13.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2200.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.49 kg |
| Volume (m3) | 0.129837114 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Define 7 TG Dark Tint |
| Kitos savybės | Front ports: 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Dydžio formatas | E-ATX |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Šoninis langas | Yes |
| Išplėtimo lizdai | 7 + 2 |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Producer | Fractal Design |
| Warranty | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, eatx, „micro atx“, micro-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 6 |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| Šoninis langas | Taip |
| Plėtimosi angų skaičius | 9 |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | Taip |
| Dulkių filtras | Taip |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Wan, taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 18,5 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 49,1 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 25 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Aušinimas | |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120,140 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Sumontuotas priekinis šildytuvas | Ne |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 280,360 mm |
| Įrengtas galinis radiatorius | Taip |
| Įmontuoto galinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydis | 120 |
| Įrengtas viršutinis radiatorius | Ne |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 360,420 mm |
| Galimi apatinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 240,280 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Kitos savybės | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | FD-C-DEF7A-03 |