Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompiuterio korpusas ML ATX
Pagrindinės plokštės formatas: ATX, miniATX, microATX
Maitinimo šaltinio formatas: ATX standartinis PSU
Juodai dažytas korpusas, pagamintas iš 0,4 mm lakštinio plieno
Jungčių skaičius skydelyje: USB-C x 1, USB 3.0 x 2, HD garso ir mikrofono jungtis
Padėtis: 1 x 5,25 colio
Lizdai: SSD 1 x 2,5", pasirinktinai (2 x SSD 2,5" / 2 x HDD 3,5")
Išplėtimo lizdas 6 x
VENTILIATORIAUS padėtis: priekyje: 120 mm x 2, šone: 120 mm x 2, gale: 80 mm x 1
Spintelės matmenys: 185 x 410 x 320 mm (P x A x G)
Spintelė tiekiama be ventiliatorių.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Midi bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX, mikro-ATX, mini-ATX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 2 kartus |
| 2,5 colio padėtis | 3 kartus |
| 5,25 colio įlanka | 1x |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 6 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 2 kartus |
| USB-C | 1x |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 2 x 120 mm |
| Šoninė dalis | 2 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 80 mm |
| Maksimalus komponento ilgis | |
| Maksimalus šaltinio ilgis | ATX |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 185 x 410 x 320 mm |