Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Mikro bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 2,5 colio padėtis | 1x |
| 2,5 colio / 3,5 colio kombinuotas lizdas | 2 kartus |
| 5,25 colio įlanka | 1x |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 4 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 2 kartus |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 1 x 120 mm |
| Šoninė dalis | 1 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 110 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 260 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | PS2 / PS3 |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 185 x 350 x 315 mm |
| Svoris | 1,6 kg |