Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Digitus |
| Bendras gylis (mm) | 690,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 1260,00 mm |
| Bendras svoris | 128,00 kg |
| Bendras plotis (mm) | 770,00 mm |
| Grynasis svoris | 96,00 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 31000,00 g |
| Plastikas (be PET) | 1000,00 g |
| Taros svoris (kg) | 32,00 kg |
| Tūris (m3) | 0,67 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Digitus |
| Gaminio pavadinimas | DN-45005 Mobili įkrovimo spintelė 30 nešiojamųjų kompiuterių / planšetinių kompiuterių iki 15,6 colio, duomenų sinchronizavimas, UV-C, USB-A |
| Paletės kiekis | 1 dalis |
| Garantija | 24 mėn. |