Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DeepCool CH510 Midi Tower turi grūdinto stiklo panelę, palaiko kelis motininės plokštės dydžius ir siūlo platų aušinimo galimybių spektrą su vieta iki trijų priekinio ventiliatorių ir kelių radiatorių dydžių. Jame yra septyni plėtros lizdai, du vidiniai 3.5" įrenginių stalčiai ir trys 2.5" stalčiai saugojimui.
Dizainas |
|
|---|---|
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| Vidinių 3.5" stalčių skaičius | 2 |
| Maksimalus PSU ilgis | 17 cm |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 38 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Dulkių filtras | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Reset mygtukas | Taip |
| Palaikomi motininės plokštės formatai | Mini-ATX, EATX, micro ATX, ATX |
| Tipas | PC |
| Formos faktorius | Midi Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, SPCC, ABS |
| 2.5" stalčių skaičius | 3 |
| Tinkamas naudoti | Namuose/Ofise |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Plotis | 230 mm |
| Svoris | 7.2 kg |
| Aukštis | 471 mm |
| Gylis | 435 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir Sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Priekinio ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Viršutiniai radiatorių dydžiai | 140, 120, 280, 360 mm, 240 mm |
| Priekiniai radiatorių dydžiai | 240 mm, 360, 140, 280, 120 |
| Viršutinių ventiliatorių skaičius (maks) | 3 |
| Galinių radiatorių dydžiai | 120 mm, 140 mm |
| Priekiniai ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Galinių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Skystojo aušinimo galimybė | Taip |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Galinių ventiliatorių skaičius (maks) | 1 |
Maitinimo šaltinis |
|
| Palaikomi maitinimo šaltinio formatai | PS2, ATX |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |