Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DeepCool CH160 WH yra kompaktiškas mažo formato korpusas, idealiai tinkantis Mini-ITX sistemoms. Jo grūdinto stiklo panelės užtikrina puikų matomumą, o erdvė esminiams komponentams leidžia lengvai įrengti galingą sistemą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17,2 cm |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Maksimalus PSU ilgis | 14 cm |
| Šoninis langas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 3 |
| Produkto spalva | Balta |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, SPCC, ABS |
| Formos faktorius | Mažas formos faktorius (SFF) |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 30,5 cm |
| Tipas | PC |
| 2.5" lizdų skaičius | 1 |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos faktoriai | Mini-ITX |
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| 3.5" lizdų skaičius | 1 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 336 mm |
| Aukštis | 283 mm |
| Svoris | 3,3 kg |
| Plotis | 200 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomos HDD dydžiai | 3.5", 2.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatoriaus skaičius | 1 |
| Palaikomų viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomų galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomų priekinio ventiliatoriaus diametrai | 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |