Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
CL6600 WH suteikia naują požiūrį į korpusų dizainą skysto aušinimo eroje. Fiziškai atskirdamas šilumines zonas ir oro srauto takus, jis apsaugo nuo šilumos kaupimosi ir abipusių trukdžių, kurie neišvengiami įprastuose išdėstymuose. Jame taip pat yra pažangus 360 mm skysčio aušintuvas ir du apatiniai ARGB ventiliatoriai, užtikrinantys aukštą našumą ir sukuriantys ryškų interjerą.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis Didysis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX, mikro-ATX, mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 2 + 1 vnt. |
| 2,5 colio padėtis | 1 + 1 kartą |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB3. | 2 kartus |
| USB-C 3. | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Viršutinė dalis | 360 mm |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Iš anksto sumontuotas vandens aušinimas | |
| Žemutinis | 2x120 mm ARGB (priešingos mentės) |
| Viršutinė | 1 x 360 mm |
| Radiatoriaus matmenys | 402 × 120 × 27 mm |
| Radiatoriaus medžiaga | Aliuminis |
| Vamzdžio ilgis | 250 mm |
| Siurblio matmenys | 118 × 80 × 76 mm |
| Siurblio greitis | 2500–3400 aps./min. ± 10 % |
| Siurblio jungtis | 4 kontaktų PWM |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 2 x 140 mm |
| Viršutinė dalis | 3 x 120 mm |
| Apatinė dalis | 2 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 140 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 175 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 413 mm / 388 mm (su priekiniu ventiliatoriumi) |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 160 mm |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 457,5 × 235 × 533,5 mm |
| Svoris | 11,82 kg |