Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DeepCool CH780 yra aukštos klasės kompiuterio korpusas, sukurtas žaidėjams ir entuziastams. Jame yra grūdinto stiklo šoninis skydelis, kabelių valdymo sistema ir pažangios aušinimo galimybės.
Dizainas |
|
|---|---|
| Kabelių valdymas | Taip |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 48 cm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 13.2 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palydimos motininės plokštės formos | E-ATX, micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, Plienas, ABS |
| Tipas | PC |
| Šoninis langas | Taip |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| Apšvietimas | Taip |
| 3.5" įlankų skaičius | 2 |
| Formos faktorius | Full Tower |
| Grūdinto stiklo skydeliai | Taip |
| 2.5" įlankų skaičius | 3 |
| Apšvietimo spalva | aRGB |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 18 cm |
| Plėtros lizdų skaičius | 3 |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 551 mm |
| Gylis | 528 mm |
| Svoris | 13.7 kg |
| Plotis | 250 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Vadovas | Taip |
Laikymas |
|
| Palydimos HDD dydžiai | 2.5, 3.5" |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| Kombinuotas ausinių/mikrofono prievadas | Taip |
Aušinimas |
|
| Palydimos apatinio aušintuvo dydžiai | 120 mm, 420 mm, 140 mm, 360 mm, 280 mm, 240 mm |
| Įdiegtų šoninių ventiliatorių skaičius | 1x 420 mm |
| Maksimalus palaikomų šoninių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palydimos šoninių radiatorių dydžiai | 240, 140 mm, 280, 360 mm, 120, 420 |
| Palydimų šoninių ventiliatorių diametrai | 140 mm, 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palydimos viršutinių radiatorių dydžiai | 420, 140, 120, 280 mm, 240, 360 mm |
| Palydimų viršutinių ventiliatorių diametrai | 200 mm, 120, 140 mm, 180 mm |
| Maksimalus palaikomų apatinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palydimų apatinių ventiliatorių diametrai | 120, 140, 180 mm, 200 mm |
Maitinimas |
|
| Palydimos maitinimo šaltinio formos | PS2, ATX |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apatinė |