Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
CL660 iš naujo apibrėžia korpusų dizainą skysto aušinimo erai. Fiziškai atskirdamas šilumines zonas ir oro srauto takus, jis apsaugo nuo šilumos kaupimosi ir trukdžių, kurie neišvengiami įprastuose dizainuose. Jame taip pat apačioje yra du atvirkščiai pasukti ventiliatoriai, užbaigiantys dizainą, kuris suderina aušinimo efektyvumą su modernia estetika.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX, mikro-ATX, mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 2 + 1 vnt. |
| 2,5 colio padėtis | 1 + 1 kartą |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| USB-C 3.2 2 kartos | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Viršutinė dalis | 360 mm |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 2 x 140 mm |
| Viršutinė dalis | 3 x 120 mm |
| Apatinė dalis | 2 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 140 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 175 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 413 mm / 388 mm (su priekiniu ventiliatoriumi) |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 160 mm |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 457,5 × 235 × 533,5 mm |
| Svoris | 11,82 kg |